Sulęczyno
Recepcja: +48 58 684 50 15 Restauracja: +48 58 684 50 16
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english
WESELA

Wedding Planner – organizator ślubu i wesela

Warto już na początkowym etapie przedślubnych przygotowań ustalić, czy organizacją chcecie zająć się sami, czy też planujecie skorzystać z profesjonalnych usług Wedding Plannera.

Tak naprawdę nie ma tu złej odpowiedzi, wszystko zależy od bardzo indywidualnych preferencji oraz – nie do pominięcia – od możliwości finansowych, ale nie tylko.

Jeśli macie środki i nie chcecie spędzać zbyt wiele czasu na poszukiwaniu różnych rozwiązań i spotykaniu się z licznymi podwykonawcami, gorąco zachęcamy do współpracy z Wedding Plannerem. To on weźmie na siebie cały przedślubny kalendarz i pilnowanie terminowości poszczególnych jego punktów, zaproponuje Wam sprawdzone firmy , doradzi na każdym etapie i efektywnie zorganizuje cały proces przygotowań. W ten sposób poświęcicie ślubowi mniej czasu, jednocześnie bez straty na końcowym efekcie. Zniwelujecie też do minimum poziom towarzyszącego Wam stresu, będzie na kim się oprzeć i z kim dzielić odpowiedzialność.

Jeśli natomiast współpraca z Wedding Plannerem z tych czy innych względów to nie dla Was, nic nie stoi na przeszkodzie, by samemu zająć się organizacją. To rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w przypadku osób, którym ciężko wypuścić z rąk kontrolę, które lubią same wszystko sprawdzić, o wszystkim się przekonać i decydować. Sprawdzą się tu także ci przyszli małżonkowie, którzy kiedyś już zajmowali się planowaniem jakichkolwiek wydarzeń i eventów. A gdy jeszcze towarzyszy temu czysta radość organizowania kluczowego wydarzenia we własnym życiu, przygotowania do ślubu mogą być naprawdę przyjemnością.

Rozwiązanie pośrednie można znaleźć w wyższych standardem obiektach weselnych, które do dyspozycji par młodych wydelegowują konkretną osobę/y z zespołu jako koordynatora wesel. Często tacy pracownicy są po szkoleniach dla Wedding Plannerów, na pewno natomiast mogą się pochwalić bogatym doświadczeniem w organizacji przyjęć poślubnych. To dzięki temu mogą wesprzeć parę młodą w kwestiach wybiegających poza ofertę danego miejsca. I tak pomogą w doborze oprawy muzycznej, oświetlenia, dodatkowych atrakcji, dekoracji, ozdób kwiatowych czy papeterii etc. W zależności od stopnia zaangażowania usługi koordynatora wesel są w cenie lub dodatkowo płatne.

Niezależnie od wyboru opcji w dniu ślubu warto mieć przy sobie zaufaną osobę, wtajemniczoną w cały przebieg wydarzenia, aby nie musieć się rozpraszać i koncentrować na mniejszych lub większych szczególikach czy rozwiązywać ewentualne problemy. Zasada numer jeden to: nie denerwować w dniu ślubu Młodej Pary, która ma się koncentrować przede wszystkim na sobie, swoich gościach i dobrej zabawie, bo przecież tak właśnie powstają najpiękniejsze wspomnienia.

Kontakt

recepcja@lesnydwor.pl

+48 58 684 50 15

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.