Sulęczyno
Recepcja: +48 58 684 50 15 Restauracja: +48 58 684 50 16
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english

Kaszuby – idealna przestrzeń na warsztaty

Leśny Dwór w Sulęczynie to doskonałe miejsce na warsztaty, konferencje i integracje dla firm. Zaciszny, elegancki ośrodek zlokalizowany nad samym jeziorem, w otoczeniu zieleni stanowi wymarzoną oprawę dla wymagającego spotkania biznesowego bądź tez optymalny plener do niezobowiązującej zabawy.

Urządzone z rozmachem sale – restauracyjną oraz balową – można z łatwością przeorganizować w przestrzenie konferencyjne o dowolnym ustawieniu na maksymalnie 80 i 120 osób. Przenośny sprzęt (rzutnik, ekran, nagłośnienie) zapewnia pełną swobodę w planowaniu przestrzeni warsztatowej.

Warsztaty w Leśnym Dworze na Kaszubach to zawsze niezapomniane wrażenia dzięki zapleczu rekreacyjnemu obiektu. Do dyspozycji Gości oddajemy dwie sale z widokiem na jezioro, klimatyczną wiatę grillową zlokalizowaną nad wodą, tuż przy samej plaży, kameralną strefę wodną z basenem, jacuzzi, sauną suchą i łaźnią parową oraz bilard z torami do gry w kręgle. Latem można tu skorzystać też ze sprzętu wodnego, rowerów czy kijków do Nordic Walking. A ponadto o każdej porze roku istnieje możliwość zorganizowania ogniska czy warsztatów jogi.

ATMOSFERA JAK NIGDZIE INDZIEJ

Klimat

Niepowtarzalny klimat Leśnego Dworu sprawia, że organizowane tu wydarzenia na długo pozostają w pamięci uczestników. Cisza, spokój, bliski kontakt z naturą, wygodna infrastruktura, a do tego gustownie urządzone wnętrza wpływają na pozytywny odbiór zarówno miejsca jak i samego spotkania oraz jego organizatorów. Łatwo tu się skupić, a kameralna atmosfera sprzyja networkingowi.

ZAKWATEROWANIE

Zaplecze noclegowe

Dwa połączone ze sobą budynki, Dwór i Oficyna, mogą komfortowo zakwaterować do 93 osób w pokojach o różnych konfiguracjach lecz podobnym standardzie wykończeniowym. Każdy z nich wyposażony jest w: klimatyzację, sejf, Wifi oraz telewizję kablową.

GASTRONOMIA

Pokarm
(dla duszy)

Restauracja Biôłi Trus prowadzona przez Marcina Popielarza, finalistę konkursu San Pellegrino Young Chef 2018, uraczy Państwa specjałami kuchni kaszubskiej w tradycyjnym wydaniu. Szef kuchni bazujący na produktach regionalnych i sezonowych, skutecznie udowadnia, że kuchnia polska może konkurować ze światową. Dla grup przygotował on bogatą ofertę dań serwowanych i bufetowych oraz specjalne menu grillowe. Na życzenie możliwe jest zorganizowanie dodatkowych atrakcji kulinarnych typu live cooking czy warsztaty gotowania.

ZAWSZE JEST CZAS NA ODDECH

Przygody

Warsztaty zorganizowane na Kaszubach to zawsze moc wrażeń i wspomnień dla ich uczestników. Wiedząc, że współcześnie spotkania firmowe to dużo więcej niż suche przekazywanie wiedzy, proponujemy Państwu szeroki wachlarz aktywności integracyjnych możliwych do zrealizowania w obrębie naszego obiektu. Nasz zespół dysponuje kontaktami do sprawdzonych partnerów organizujących dodatkowe atrakcje jak na przykład spływy kajakowe. Zachęcamy do planowania Państwa wydarzeń w Leśnym Dworze. Powierzając nam organizację eventu, mogą mieć Państwo pewność, że podejdziemy do niej z pełnym profesjonalizmem.

Kontakt

eventy@lesnydwor.pl

+48 885 267 361

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.