Sulęczyno
Recepcja: +48 58 684 50 15 Restauracja: +48 58 684 50 16
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english

Kaszuby – idealna przestrzeń na warsztaty

Leśny Dwór w Sulęczynie to doskonałe miejsce na warsztaty, konferencje i integracje dla firm. Zaciszny, elegancki ośrodek zlokalizowany nad samym jeziorem, w otoczeniu zieleni stanowi wymarzoną oprawę dla wymagającego spotkania biznesowego bądź tez optymalny plener do niezobowiązującej zabawy.

Urządzone z rozmachem sale – restauracyjną oraz balową – można z łatwością przeorganizować w przestrzenie konferencyjne o dowolnym ustawieniu na maksymalnie 80 i 120 osób. Przenośny sprzęt (rzutnik, ekran, nagłośnienie) zapewnia pełną swobodę w planowaniu przestrzeni warsztatowej.

Warsztaty w Leśnym Dworze na Kaszubach to zawsze niezapomniane wrażenia dzięki zapleczu rekreacyjnemu obiektu. Do dyspozycji Gości oddajemy dwie sale z widokiem na jezioro, klimatyczną wiatę grillową zlokalizowaną nad wodą, tuż przy samej plaży, kameralną strefę wodną z basenem, jacuzzi, sauną suchą i łaźnią parową oraz bilard z torami do gry w kręgle. Latem można tu skorzystać też ze sprzętu wodnego, rowerów czy kijków do Nordic Walking. A ponadto o każdej porze roku istnieje możliwość zorganizowania ogniska czy warsztatów jogi.

ATMOSFERA JAK NIGDZIE INDZIEJ

Klimat

Niepowtarzalny klimat Leśnego Dworu sprawia, że organizowane tu wydarzenia na długo pozostają w pamięci uczestników. Cisza, spokój, bliski kontakt z naturą, wygodna infrastruktura, a do tego gustownie urządzone wnętrza wpływają na pozytywny odbiór zarówno miejsca jak i samego spotkania oraz jego organizatorów. Łatwo tu się skupić, a kameralna atmosfera sprzyja networkingowi.

ZAKWATEROWANIE

Zaplecze noclegowe

Dwa połączone ze sobą budynki, Dwór i Oficyna, mogą komfortowo zakwaterować do 93 osób w pokojach o różnych konfiguracjach lecz podobnym standardzie wykończeniowym. Każdy z nich wyposażony jest w: klimatyzację, sejf, Wifi oraz telewizję kablową.

GASTRONOMIA

Pokarm
(dla duszy)

Restauracja Biôłi Trus prowadzona przez Marcina Popielarza, finalistę konkursu San Pellegrino Young Chef 2018, uraczy Państwa specjałami kuchni kaszubskiej w tradycyjnym wydaniu. Szef kuchni bazujący na produktach regionalnych i sezonowych, skutecznie udowadnia, że kuchnia polska może konkurować ze światową. Dla grup przygotował on bogatą ofertę dań serwowanych i bufetowych oraz specjalne menu grillowe.

ZAWSZE JEST CZAS NA ODDECH

Przygody

Warsztaty zorganizowane na Kaszubach to zawsze moc wrażeń i wspomnień dla ich uczestników. Wiedząc, że współcześnie spotkania firmowe to dużo więcej niż suche przekazywanie wiedzy, proponujemy Państwu szeroki wachlarz aktywności integracyjnych możliwych do zrealizowania w obrębie naszego obiektu. Nasz zespół dysponuje kontaktami do sprawdzonych partnerów organizujących dodatkowe atrakcje jak na przykład spływy kajakowe. Zachęcamy do planowania Państwa wydarzeń w Leśnym Dworze. Powierzając nam organizację eventu, mogą mieć Państwo pewność, że podejdziemy do niej z pełnym profesjonalizmem.

Kontakt

eventy@lesnydwor.pl

+48 691 982 661

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.