Sulęczyno
Recepcja: +48 58 684 50 15 Restauracja: +48 58 684 50 16
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english
hotel nad jeziorem z basenem

Obiekt nad jeziorem z basenem na Kaszubach!

Czy szukasz miejsca, które zapewni połączenie komfortu wypoczynku nad jeziorem z prywatną plażą, w otoczeniu Kaszubskich lasów i.. oferującego dla Gości całoroczny kryty basen?

Leśny Dwór to miejsce, w którym doskonale się zrelaksujesz. Położenie nad samym jeziorem z prywatną plażą i kąpieliskiem gwarantuje, że nie będziesz się nudził. Basen znajdujący się w obiekcie, dostępny tylko dla odwiedzających nas Gości, stanowi doskonałe uzupełnienie wodnych atrakcji.

Ale basen to nie wszystko!

Strefa wellness poza basenem, składa się również z jacuzzi, sauny suchej i łaźni parowej – to wszystko dostępne w ofertach pobytowych bez limitu.

W pogodne dni możesz także skorzystać z prywatnego kąpieliska z molo i strefą gastronomiczną. Tu wypoczniesz na miękkim piasku, a obsługa kelnerska zadba, żeby odpowiednio nawadniać się w gorące dni.

Leśny Dwór położony jest bezpośrednio nad jeziorem Węgorzyno o pow. 70 ha, na którym zakazane jest używanie jednostek pływających z silnikiem spalinowym

Jeśli szukasz więcej atrakcji na miejscu, to być może zainteresujesz się dwoma torami do gry w kręgle oraz stołem do gry w bilard? Zlokalizowane w podziemiach wyciszone tory oraz przestronna strefa wypoczynkowa, doskonale sprawdzą się w przypadku małych grup znajomych, jak również dla rodzinnych wypadów na Kaszuby.

Wydzielona strefa klubowa z bilardem i dwoma torami kręgli, sprzyja zabawie niezależnie od pogody na zewnątrz

Poszukującym aktywnego wypoczynku proponujemy wypożyczenie rowerów i eksplorowanie z ich pomocą okolicznych szlaków krajobrazowych. W obiekcie można też wypożyczać sprzęt wodny, w tym cieszące się ostatnio niesamowitą popularnością deski SUP

Deska SUP, kajaki, rowerki wodne – możliwość wypożyczenia na miejscu

Masz ochotę doświadczyć więcej? Zobacz najlepsze atrakcje okolicy w zakładce: https://lesnydwor.pl/oferty/atrakcje-na-kaszubach

Kontakt

recepcja@lesnydwor.pl

+48 58 684 50 15

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.