Sulęczyno
Recepcja: +48 58 684 50 15 Restauracja: +48 58 684 50 16
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english

Konferencje i spotkania biznesowe na Kaszubach

Mamy przyjemność zaproponować Państwu organizację spotkań firmowych, szkoleń i konferencji w Leśnym Dworze w Sulęczynie – obiekcie o długoletniej, barwnej historii, malowniczo położonym nad samym Jeziorem Węgorzyno.

Tutaj, w zabytkowych wnętrzach XVIII-wiecznego dworku myśliwskiego, odrestaurowanych z fantazją i zamiłowaniem do najlepszego designu, Państwa wydarzenie znajdzie idealną oprawę. Wyjątkowego charakteru nada mu także otoczenie zjawiskowej przyrody, a całość dopełniają eleganckie wnętrza pokojów oraz sali bankietowej i sal szkoleniowych.

SALE KONFERENCYJNE NA KASZUBACH

Zaciszny Leśny Dwór w Sulęczynie to komfortowa przestrzeń do wszelkiego rodzaju szkoleń, eventów czy jubileusz – zarówno tych bardziej formalnych jak i tych niezobowiązujących. W obiekcie z powodzeniem odbywają się konferencje, imprezy okolicznościowe czy pobyty integracyjne.

Do dyspozycji Gości oddajemy imponującą Salę Bankietową z widokiem na jezioro mogącą pomieścić do 120 osób. Przenośny ekran oraz profesjonalne nagłośnienie zapewniają swobodę w planowaniu przestrzeni wydarzenia.

Sala Konferencyjna / Bankietowa:

Drugą, atrakcyjną salą jest patio z widokiem na jezioro. Przestronna, wyjątkowa sala z kominkiem, dużą ilością światła dziennego. Możemy przygotować dla Państwa salę w tradycyjnych ustawieniach, ale również przygotować ją jako miejsce do luźniejszych warsztatów. Z kolei wieczorem będzie to idealne miejsce na kameralne spotkanie integracyjne nad jeziorem z barem do wyłącznej dyspozycji grupy. Patio wyposażone jest w przenośny ekran.

Na małe spotkania firmowe idealna będzie sala klubowa. Zorganizujemy tu kameralne spotkanie dla 15 osób. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania ze stołu do bilarda w przerwie oraz bardzo dobre wyciszenie. Sala wyposażona jest w duży telewizor, który pełni funkcję ekranu. To również miejsce, w którym możecie zorganizować wieczorne spotkanie integracyjne, grając w kręgle i bilard. A całość umilą koktajle przygotowane przez nasz zespół.

Leśny Dwór to także:

– 30 gustownych pokoi mogących pomieścić do 93 osób
– sala bilardowa ze stolikami
– kameralna kręgielnia
– strefa wodna z basenem, jacuzzi, sauną suchą i łaźnią parową
– rozległy zielony park do aktywności w plenerze
– przeszklone patio nad samym jeziorem z kominkiem i grill barem
– zaplecze rekreacyjne czyli prywatna plaża z pomostem, rowery wodne i kajaki

Całości dopełnia regionalna restauracja Biôłi Trus prowadzona przez Marcina Popielarza, finalistę konkursu San Pellegrino Young Chef 2018, która uraczy Państwa specjałami kuchni kaszubskiej w tradycyjnym wydaniu. Propozycja dla grup zawiera bogatą ofertę dań serwowanych i bufetowych oraz specjalne menu grillowe.

Nasz profesjonalny zespół eventowy służy Państwu radą w doborze niestandardowych rozwiązań eventowych czy sprawdzonych podwykonawców.
Z przyjemnością pomożemy Państwu stworzyć takie wydarzenie, które z powodzeniem wesprze Państwa działania biznesowe.

Zachęcamy do kontaktu celem przygotowania spersonalizowanej oferty:
eventy@lesnydwor.pl ,  +48 691 982 661

Kontakt

recepcja@lesnydwor.pl

+48 58 684 50 15

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.