Sulęczyno
Recepcja: +48 58 684 50 15 Restauracja: +48 58 684 50 16
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english
WESELA

Data ślubu ustalona – co dalej?

Kiedy jest już ustalona data ślubu, trzeba jak najszybciej znaleźć idealne miejsca na wesele lub obiad poślubny. Coraz częściej pary rezerwują tzw. venue z dużym wyprzedzeniem – rok, a nawet dwa lata, dlatego też zaczyna królować trend: im wcześniej – tym lepiej, jednak nigdy nie wbrew sobie.
Tu wracamy do pierwszych pytań, które sobie prawdopodobnie już postawiliście, a dotyczących ilości osób, formuły wydarzenia oraz ewentualnych noclegów – to pomaga zorientować się, czy szukacie hotelu, sali weselnej, restauracji czy może pubu.

Następnie określacie interesujący Was obszar – czy to miasto, w którym mieszkacie, czy wręcz przeciwnie – z którego pochodzicie ? A może chodzi o bliską sercu parafię lub po prostu o oryginalne miejsce zaślubin ? Najlepiej wyznaczyć sobie jakiś promień rzędu na przykład 30-50 km i sprawdzić, jakie macie tu możliwości.

Na pewno należy się upewnić, czy dany obiekt pomieści liczbę Waszych gości. Zanim jednak przejdziecie do dalszych kwestii, dajcie się ponieść magii odwiedzanych miejsc. Wybraliście je przecież nie bez przyczyny, w jakimś sensie odpowiadały Waszym wyobrażeniom, teraz czas sprawdzić, czy tak jest naprawdę.

Zanim wejdziecie do środka znajdźcie chwilę na rzut oka z boku, bądźcie czujni na pierwsze myśli i skojarzenia. Może się zdarzyć, że będą one negatywne i mają prawo takie być, nie przekreślajcie jednak jeszcze tego miejsca ani nie wpadajcie już w euforię. Zajrzyjcie do środka i dajcie się oprowadzić dedykowanej do tego osobie.

Parom często wydaje się, że hotele czy restauracje, jako że prowadzą regularną działalność, są otwarte non stop dla zwiedzających. Oczywiście, że prawie każdy pracownik jest w stanie oprowadzić gości po swoim obiekcie. Jednak bez zapowiedzi może zrobić to powierzchownie lub też traficie na jakieś wydarzenie, które zaburzy Wasz całościowy obraz. Dlatego też zachęcamy do umówienia się z wyprzedzeniem na spotkanie z osobą, która zajmuje się stricte weselami.

Po pierwsze będzie ona w stanie opowiedzieć Wam o specyfice danego miejsca, namalować przed Waszymi oczami właściwe obrazy, opowiedzieć punkt po punkcie o całym programie i stosowanych rozwiązaniach oraz przedstawić szczegółowo ofertę. Będzie ona także właściwym adresatem pytań, które zrodzą się w Waszych głowach. I wreszcie to ona przygotuje dla Was dedykowaną propozycję. Dzięki zaplanowanej wizycie możecie mieć też pewność, że zobaczycie więcej przestrzeni niż przy spontanicznym „nalocie”. Takie spotkanie potrwa godzinę lub nawet dwie, ale docelowo zaoszczędzi Wam naprawdę wiele czasu, snucia domysłów i wątpliwości. Razem z wysłaną po nim ofertą da Wam pełen obraz danego miejsca i pozwoli zdecydować, czy nadal jest w kręgu Waszych zainteresowań.
Jeśli tak, wybierzcie się któregoś dnia tutaj na obiad, kawę, a może przyjedźcie na cały weekend, by go spędzić tylko we dwoje i w rezultacie ocenić, czy dobrze się tu czujecie i czy odnajdą się tutaj Wasi goście. Każdej parze zależy na czymś innym, ale główne atuty pozostają bez zmian: piękny obiekt, malownicza okolica, smaczna kuchnia, pomocna obsługa oraz to wyjątkowe coś, co sprawia, że czujecie, że to tu właśnie ma upłynąć najważniejszy dzień Waszego wspólnego życia 😊 Dopiero po utwierdzeniu się w swoich przypuszczeniach zacznijcie poznawać szczegółową ofertę danego miejsca i dokonywać konkretnych wyborów.

Kontakt

recepcja@lesnydwor.pl

+48 58 684 50 15

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.