Sulęczyno
Recepcja: +48 58 684 50 15 Restauracja: +48 58 684 50 16
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english
Specjalne okazje

Specjalne okazje

Leśny Dwór to idealny obiekt do celebrowania wyjątkowych okazji. Pięknie odrestaurowane wnętrza XVIII-wiecznego dworu uświetnią każdą okoliczność prywatną czy biznesową.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę restauracyjną na 80 osób oraz salę bankietową na 120 osób, obydwie z malowniczym widokiem na jezioro. Każdą z nich możemy zaaranżować stosownie do Państwa potrzeb, ustawiając okrągłe lub prostokątne stoły, bar, wyznaczając miejsce dla zespołu muzycznego czy innych atrakcji. Nasz koordynator imprez pomoże Państwu w organizacji całego przedsięwzięcia.

Istnieje także możliwość przeorganizowania sal na potrzeby spotkania biznesowego czy konferencji. Dostępny na miejscu przenośny ekran, projektor i nagłośnienie umożliwiają pełną dowolność w doborze optymalnego ustawienia na Państwa wydarzenie, a otaczający obiekt zjawiskowy plener umili czas wolny uczestnikom.

Bogata oferta gastronomiczna restauracji Biôłi Trus doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku wesel jak i imprez okolicznościowych czy też obiadów lub kolacji biznesowych.

Organizujemy urodziny, chrzciny, komunie, jubileusze czy wydarzeni służące integracji. Jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa preferencji w zakresie menu oraz stopnia sformalizowania imprezy – od wystawnych kolacji, ekskluzywnych wesel z muzyką na żywo, poprzez luźne wieczory taneczne z DJem, aż po swobodnego grilla nad jeziorem.

Sesja: fot. Enroute Photography, dekoracje: Bukiety Bankiety, koordynacja: Weselmy się razem!

Kontakt

recepcja@lesnydwor.pl

+48 58 684 50 15

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.