Sulęczyno
Recepcja: +48 58 684 50 15 Restauracja: +48 58 684 50 16
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english
hotel jezioro kaszuby nocleg
PODRÓŻE

Szukasz hotelu z basenem na Kaszubach?

To świetnie! Ale czy jesteś pewien, że musi to być Hotel?

W ostatnich latach coraz popularniejsze stały się miejsca, które nie są hotelami, a oferują usługi na najwyższym poziomie. Zauważyliśmy, że liczba gwiazdek nie jest równoznaczna z wyborem miejsca. W dobie łatwo dostępnych portali opiniotwórczych, ważniejsza jest oferta, jaką dane miejsce proponuje Gościom, niż ilość gwiazdek przyznana w procesie kategoryzacji. Wiele z popularnych sieci hotelowych, z wiodących na rynku noclegowym miejsc, świadomie rezygnuje z gwiazdek, w miejsce bardzo dobrej jakościowo usługi, która nie musi zostać zamknięta w żadne ramy.

Leśny Dwór to obiekt, który zapewnia wszystkie udogodnienia jak hotel, a nim nie jest. Nasza oferta jest tak samo bogata, jak oferta hotelowa (a nawet wykracza poza jej standardy), udogodnienia jakie proponujemy naszym Gościom, nasze pokoje, strefa rekreacyjna, restauracja… wszystkie aspekty naszego miejsca są na najwyższym poziomie.

Goście do swojej dyspozycji mają wygodne, komfortowe pokoje i apartamenty w dwóch budynkach: Oficynie i Dworze. Kolejną zaleta Leśnego Dworu jest kameralna strefa relaksu z widokiem na jezioro. Basen, jacuzzi, wypoczywalnia, sauna sucha i łaźnia parowa, są dostępne dla naszych Gości bezpłatnie. Przygotowaliśmy również szereg udogodnień na zewnątrz: prywatna plaża, atrakcje wodne (rowery, kajaki i SUP’y), plac zabaw dla dzieci, kameralne patio w którym z przyjemnością, przy kominku możecie poczytać książkę lub wypić kieliszek wina patrząc na jezioro. Dla Gości przygotowaliśmy również rowery, którymi możecie zwiedzić okolicę – to czysta przyjemność! Wieczorami możecie spędzać czas grając w bilard lub w kręgle – idealny sposób na relaks po dniu pełnym aktywności.

I najważniejszy (oprócz wszystkich wskazanych powyżej) aspekt – nasza restauracja Biôłi Trus – wyjątkowe miejsce, które powstało z miłości do kuchni kaszubskiej, lokalnych produktów oraz niesamowitych pomysłów chefów Marcina Popielarza i Łukasza Miecznikowskiego. Dania, w nawiązaniu do restauracji Biały Królik w Gdyni, mają na celu zachwycać smakiem, mają przywoływać na myśl smaki dzieciństwa. Jednocześnie, kuchnię cechuje prostota, przywiązanie do tradycji oraz kultura kaszubskiej gościnności i szczodrości.

Ważne są dla nas działania ekologiczne, ponieważ znajdujemy się niedaleko Kaszubskiego Parku Krajobrazowego i chcemy chronić to, co naturalne. Postawiliśmy na odnawialne źródła energii (fotowoltaikę), znajdziecie u nas stacje do ładowania samochodów elektrycznych, którymi coraz częściej docieracie do Leśnego Dworu. Zgodnie w filozofią Zero Waste (z prestiżowej grupy Relais & Chateaux), staramy się, aby nasza kuchnia jak najlepiej wykorzystywała produkty w codziennej pracy.

Zachęciliśmy Cię do wyboru Leśnego Dworu zamiast tradycyjnego hotelu na Kaszubach z basenem? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie wyjątkową ofertę.

Kontakt

recepcja@lesnydwor.pl

+48 58 684 50 15

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.