Sulęczyno
Recepcja: +48 58 684 50 15 Restauracja: +48 58 684 50 16
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english
wieczór panieński
WESELA

Jak zorganizować oryginalny wieczór panieński?

Wieczór panieński to czas wyśmienitej zabawy, możliwość imprezowania do białego rana, ale nie tylko. Warto zadbać, by ta noc była źródłem niezapomnianych wspomnień. Nie ma jednej recepty na udany wieczór. Wiele zależy od kreatywności organizatorek, a pole do popisu mają tu spore.

Planując miejsce i przebieg wieczoru panieńskiego, nie można zapominać, że ma być przede wszystkim udany dla przyszłej Panny Młodej. Powinien być niespodzianką, ale przede wszystkim miłą, nie warto więc robić czegoś wbrew jej upodobaniom i charakterowi. Niektóre kobiety wolą spokojne rozrywki, inne wprost przeciwnie. Jakie pomysły warto przemyśleć?

Wieczór panieński w stylu rustykalnym

Dla romantyczek, które lubią powiew minionych epok, interesującą propozycją będzie wieczór panieński w stylu rustykalnym. Sielski klimat wsi, rodem ze „Ślubów panieńskich”, to wprost idealny nastrój przed tym wielkim dniem. Nie znaczy to jednak, że ma być nudno i cicho. W takim miejscu jak Leśny Dwór nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Poza tym wynajęcie pokoi koło siebie czy przestronnych wspólnych apartamentów i całonocne pogaduchy to coś, co doceni każda grupa przyjaciółek.

Wieczór panieński w escape room

To z kolei propozycja dla wielbicielki przygód i zagadek detektywistycznych. Paczka przyjaciółek zamknięta w pokoju, z którego muszą się wydostać w określonym czasie? To może być ciekawe! Ofert na zabawę tego typu nie brakuje, więc na pewno znajdzie się optymalna propozycja dla każdego, która zaowocuje wyśmienitą zabawą i pełną napięcia przygodą. Będzie co wspominać przez długi czas.

Zamiast wieczoru weekend

Nikt nie powiedział, że wieczór panieński musi trwać tylko wieczorem… Jeżeli Panna Młoda lubi wycieczki, jest zwolenniczką turystycznych wędrówek lub spontanicznych wypadów, na pewno będzie zachwycona, jeśli przyjaciółki zorganizują dla niej wyjazd na przykład weekendowy. A gdzie? Za miasto, w góry, nad morze, do hotelu i w każde inne miejsce, które wydaje się atrakcyjne i można się dobrze bawić, odpocząć w duchu slow lub w bardziej aktywny sposób.

Wieczór panieński w domu

Aby wieczór panieński był udany, wcale nie trzeba daleko szukać. Nawet w domu którejś z uczestniczek można zaplanować coś niezapomnianego. Mogą to być przebieranki, gdzie cała impreza będzie na przykład w stylu lat 60-tych, czy 70-tych. Nie brakuje też różnego rodzaju zabaw i quizów, po które sięga się właśnie na wieczorach panieńskich.

Prywatna lekcja tańca

Interesującą propozycją jest zarezerwowanie parkietu w szkole tańca. Prywatna lekcja z doświadczonym instruktorem nie tylko pozwoli całej grupie nauczyć się czegoś nowego. Będzie mnóstwo śmiechu, zabawy, a i kalorii można troszkę stracić… Taka prywatna lekcja może stanowić też wstęp do dalszych atrakcji wieczoru.

Adrenalina w powietrzu

Szukając inspiracji pod kątem grupy i Panny Młodej, która uwielbia przypływ adrenaliny, można wziąć pod uwagę pomysły ekstremalne. Często, kiedy uczestniczki decydują się na imprezowanie w klubach, wynajmują limuzynę. Ale w niektórych miastach istnieje możliwość wynajmu… samolotu! Czy może być coś bardziej zaskakującego i ekscytującego, co całą grupę wprowadzi w fantastyczne humory?

Kontakt

recepcja@lesnydwor.pl

+48 58 684 50 15

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.