Sulęczyno
Recepcja: +48 58 684 50 15 Restauracja: +48 58 684 50 16
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english
5 pomysłów na zaręczyny
WESELA

5 pomysłów na romantyczne zaręczyny

Podejmując decyzję o oświadczynach, zaczynamy planować, w jaki sposób zorganizować same zaręczyny. Nie ma na nie jednego sposobu, gdyż pomysłów może być wiele. Każdy chce, by dzień ten był wyjątkowy, pełen uniesień i emocji. Po prostu idealny. Nie zawsze taki jest, bo też nie zawsze można wszystko przewidzieć, ale partnerka z pewnością zauważy i doceni same starania.

Panowie szukają inspiracji i pomysłów w różnych miejscach. Najlepszymi pomysłami są te z nutą romantyzmu, w końcu chodzi o tę szczyptę magii. Chociaż każda kobieta ma inne upodobania i wyobrażenie względem idealnych zaręczyn, to każda chciałaby, żeby były romantyczne. By faktycznie było to coś niezwykłego, partnerka nie może o tym wiedzieć. Niech nie wybiera sama pierścionka. Efekt zaskoczenia jest potrzebny! A teraz kilka propozycji na to, by zaręczyny były romantyczne.

1. Kolacja pod gwiazdami

Nie wydaje się to szczególnie oryginalne, ale efekt niesamowity! Najlepiej przygotować się wcześniej, łącznie z dodatkowym oświetleniem. Kolację można zrobić na tarasie, ale większy efekt można uzyskać, kiedy się zrobi kolację na dachu. A czasem wystarczy tylko koc piknikowy, butelka wina lub szampana. Jeśli do tego będzie bezchmurne niebo i gwiazdy, trudno sobie wyobrazić bardziej idealny moment na zaręczyny.

2. Zaręczyny we dworze

Są hotele, którym bliżej do pałacu lub dworku niż do tradycyjnego hotelu. Przykładem jest Leśny Dwór, który przypomina szlachecki dworek. W miejscu, które tak bardzo może kojarzyć się z dawnymi mezaliansami, płomiennymi romansami i wzdychaniem panien na balu, zaręczyny będą bardzo romantyczne! Malownicze otoczenie, nutka sentymentalizmu i kameralne miejsce sprawią, że dzień ten będzie się wspominało do końca życia.

3. Zaręczyny w dniu i miejscu, które darzymy sentymentem

To prawdziwy powrót do „korzeni” związku! Zaręczyny można zaplanować w miejscu, w którym para się poznała lub gdzie poszła na pierwszą randkę. Tak samo symboliczny wymiar ma wybór daty. Może to właśnie rocznica będzie idealnym na zaręczyny dniem? Kobieta z pewnością doceni, że jej partner tak, jak ona pamięta początki rodzącego się uczucia. Niezależnie od tego, jak będzie wyglądała cała oprawa, już samo miejsce i dzień sprawią, że będzie to romantyczne.

4. Zaręczyny na plaży

Podobnie jak kolacja pod gwiazdami, tak i plaża ma w sobie wyjątkowy urok. Szum fal, piasek, może blask świec? Tak, to jest coś, o czym marzy wiele kobiet! Ładnych plaż w Polsce znajdziemy naprawdę dużo, więc jest w czym wybierać. Dla jeszcze lepszego efektu można na plażę pójść wcześniej, przygotować oświetlenie, może napis z muszelek lub serce?

5. A może zaręczyny podczas wymarzonych wakacji?

Jeśli jest jakiś zakątek świata, o którym kobieta marzy, może warto ją tam zabrać? Nawet jeśli wspólnie planuje się samą wycieczkę (którą przypadkiem akurat w tym momencie się zaproponuje…), partnerka nie musi się wcale domyślić, że gdzieś tam, na końcu świata usłyszy to najważniejsze pytanie. Na pewno będzie oczarowana!

Kontakt

recepcja@lesnydwor.pl

+48 58 684 50 15

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.