Sulęczyno
Recepcja: +48 58 684 50 15 Restauracja: +48 58 684 50 16
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english

Wigilia firmowa

Grudzień to zwykle czas podsumowań – idealnym czasem do tego są coraz bardziej popularne Christmas Party – czyli wigilia firmowa! To czas by podsumować działania firmy, ale również by świętować sukcesy ze współpracownikami.

wigilia firmowa sulęczyno
wigilia firmowa leśny dwór
gdzie wigilia firmowa

Wigilia firmowa w Leśnym Dworze w Sulęczynie to świetne połączenie wypoczynku i świętowania w jednym miejscu. Świąteczna atmosfera, kameralny nastrój, tradycyjne potrawy na świątecznym stole i dobra zabawa – to jest to , na co mogą liczyć Goście w trakcie wigilii firmowych w Sulęczynie.

Boże Narodzenie na Kaszubach

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla grup, chcących przyjechać do Sulęczyna, by bawić się, świętować przy wspólnym, wigilijnym stole. Możecie wybrać spośród dwóch ofert: samej wigilii firmowej lub wigilii firmowej połączonej z noclegiem. Nasz Szef Kuchni przygotował na ten dzień specjalne menu, dzięki któremu poczujecie atmosferę Świąt w Leśnym Dworze.

Jeżeli planujesz dodatkowe atrakcje, napisz do nas, chętnie pomożemy w doborze najlepszej oraz w jej organizacji. Dzięki terenowi naokoło Leśnego Dworu możemy zaproponować wiele atrakcji na zewnątrz, jak i z wykorzystaniem np. Patio.

Kaszuby to świetne miejsce na imprezę firmową – a koniec roku to najlepszy moment, by w gronie swoich współpracowników świętować kolejny rok.

Poznaj ofertę organizacji wigilii firmowej na Kaszubach, klikając w zdjęcie poniżej.

eventy@lesnydwor.pl

Kontakt

recepcja@lesnydwor.pl

+48 58 684 50 15

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.