Sulęczyno
Recepcja: +48 58 684 50 15 Restauracja: +48 58 684 50 16
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english

Weekend listopadowy na Kaszubach 10-12.11.2023

Co prawda nie jest to długi weekend listopadowy, ale każdy powód co odwiedzin Leśnego Dworu jest dobry. Zaplanowaliśmy dla Was weekend pełen relaksu, odpoczynku, atrakcji w trybie SLOW, wieczorów przy ognisku z kubkiem grzańca z ulubiona książką w ręku. Czy to scenariusz na idealny wyjazd?

Zarezerwuj weekend listopadowy na Kaszubach i odpocznij w miejscu stworzonym do regeneracji. Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet udogodnień, dzięki którym ten krótki wypoczynek nad jeziorem Węgorzyno spełni wiele z Twoim potrzeb.

Dzięki pakietowi „na dobry sen” sprawimy, że Twój sen będzie bardziej efektywny. Otrzymasz od nas na weekend poduszkę lawendową, która ukoi skołatane nerwy oraz kołdrę obciążeniową, która otuli do snu i odpręży Twoje ciało. Połączenie odpoczynku nad jeziorem na Kaszubach z pysznym jedzeniem, jakie przygotowuje restauracja Bioly Trus to obietnica dobrego wypoczynku.

Potrzebujesz dodatkowej zachęty? Dla każdego Gościa, który zarezerwuje pobyt w tym terminie mamy zaproszenie na Jazzowe Zaduszki, które odbędą się w ten właśnie weekend w Leśnym Dworze! Skorzystaj z wyjątkowej okazji!

Oferta zawiera:

Warunki rezerwacji:

ZAREZERWUJ

Kontakt

recepcja@lesnydwor.pl

+48 58 684 50 15

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.