Sulęczyno
+48 58 684 50 15
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english

Energia i relaks

Leśny Dwór to miejsce, w którym doskonale się Państwo zrelaksują. Otoczenie zieleni i bliskie sąsiedztwo jeziora pozwalają docenić uroki sulęczyńskiego krajobrazu, a restauracja Biôłi Trus przybliży Państwu kaszubskie smaki.

Kameralna strefa wodna z widokiem na jezioro umili każdy pobyt. Do Państwa dyspozycji przez cały dzień jest tu basen, jacuzzi, sauna sucha i łaźnia parowa. Wygodne leżaki pozwalają dłużej cieszyć się chwilami pełnymi relaksu.

W pogodne dni mogą Państwo także skorzystać z prywatnego kąpieliska z małym molo i komfortową strefą gastronomiczną. Tu wypoczną Państwo na miękkim piasku, a o Państwa wygodę zadba obsługa kelnerska. Dostępna tu wiata grillowa idealnie nadaje się na wieczorną integrację do 40 osób.

Tej ostatniej sprzyjają także kręgle zlokalizowane w podziemiach. Dwa tory oraz przestrzenna strefa wypoczynkowa doskonale sprawdzą się w przypadku małych grup znajomych. Istnieje możliwość zorganizowania tu poczęstunku oraz baru.

Poszukującym aktywnego wypoczynku proponujemy wypożyczenie rowerów i eksplorowanie z ich pomocą okolicznych szlaków krajobrazowych.

Kontakt

recepcja@lesnydwor.pl

+48 58 684 50 15

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.