Sulęczyno
Recepcja: +48 58 684 50 15 Restauracja: +48 58 684 50 16
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english

Bal Sylwestrowy w Sulęczynie

Spędź z nami ostatnie dni starego roku i hucznie przywitaj Nowy Rok! Bal sylwestrowy w Sulęczynie to najlepszy pomysł na świętowanie! Przygotuj weneckie maski, zabierz ze sobą świetny nastrój i wspólnie z nami wkrocz w 2024 rok!

W tym roku zabierzemy naszych Gości na Bal Maskowy! Przygotowaliśmy wieczór pełen wrażeń, emocji i niespodzianek. Elementem wyróżniającym sylwester w Sulęczynie będą maski, dzięki którym nasi Goście, przykładem najpiękniejszych bali z XVII i XVIII wieku z Francji, będą mogli na kilka godzin stać się kimś innym niż na co dzień. Kogo spotkamy na roztańczonym parkiecie? Kto zaskoczy swoim przebraniem?

Oprócz wspanialej zabawy do białego rana, przygotujemy dla Państwa pyszną, serwowaną, trzydaniową kolację. Przez cały wieczór będzie również czekał na Państwa zimny bufet. Będziecie mieli nieograniczony dostęp do open baru: do białego i czerwonego wina oraz mocniejszego alkoholu (wódka) i napoi bezalkoholowych.

O oprawę muzyczną zadba świetny DJ, który nie tylko będzie grać ale i poprowadzi dla Państwa sylwestrowy wieczór.

UWAGA!

Wiemy, że sylwester to wieczór, kiedy bywa ciężko o kierowcę. Aby ułatwić Państwu dotarcie na bal sylwestrowy w Sulęczynie, przygotowaliśmy specjalna ofertę: dla rezerwacji stolika dla minimum 6 osób ofertujemy transport „do i z” Leśnego Dworu w cenie balu!* Nasz kierowca stawi się pod Państwa drzwiami, przywiezie Was do Leśnego Dworu, a o ustalonej godzinie odwiezie do domu.

*(w odległości do 30 km od Sulęczyna).

bal sylwestrowy Leśny dwór
bal sylwestrowy w sulęczynie

Cena za osobę: 490 zł

W cenie:

Zarezerwuj stolik: 58 684 50 15 lub recepcja@lesny-dwor.pl

Interesuje Cię pobyt z noclegiem? Sprawdź naszą ofertę:

PAKIET SYLWESTROWY Z NOCLEGIEM

Kontakt

recepcja@lesnydwor.pl

+48 58 684 50 15

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.