Sulęczyno
Recepcja: +48 58 684 50 15 Restauracja: +48 58 684 50 16
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english
joga
JOGA

Joga na Kaszubach (warsztaty)

Leśny Dwór to idealne miejsce na warsztaty jogi na Kaszubach i to o każdej porze roku.

Wiosną i latem czeka na Państwa malowniczy zielony teren nad samym Jeziorem Węgorzyno. Prywatna polana z powodzeniem zastąpi każdą salę treningową i pozwoli doskonale się dotlenić w trakcie ćwiczeń. 

Jesienią i zimą oraz przy gorszej pogodzie z przyjemnością udostępnimy Państwu jasną i przestronną salę z widokiem na jezioro lub też klimatyczne ceglane patio z kominkiem.

Kameralna atmosfera obiektu butikowego, cisza, spokój i malowniczy plener gwarantują prawdziwy wypoczynek. Warsztaty jogowe w Leśnym Dworze doskonale uzupełnią dodatkowe aktywności w strefie wodnej z basenem, jacuzzi, łaźnią parową oraz sauną suchą. W ostatniej możliwe jest zorganizowanie aromaterapii.

Leśny Dwór od początku utrzymany w duchu slow postawił sobie za cel współpracę z najlepszymi szkołami oraz nauczycielami jogi w Polsce. Oferta obiektu dedykowana jest zarówno grupom zorganizowanym (zakładom pracy, szkołom, stowarzyszeniom) jak i gościom indywidualnym, dla których przygotowane zostały oferty pobytowe.

Zachęcamy do kontaktu także joginów, z którymi wspólnie możemy zaplanować kilkudniowe pobyty jogowe wzbogacone o inne zajęcia relaksacyjne typu koncerty na gongach i misach tybetańskich, medytacje czy terapie antystresowe.

Wiemy jak ważny jest aspekt kulinarny przy organizacji spotkań warsztatowych – nasza restauracja Biôłi Trus serwuje kuchnię kaszubską opartą o regionalne produkty i tradycyjne receptury. Jako jeden z nielicznych obiektów oferujemy również urozmaicone menu wegetariańskie i wegańskie.

O zaletach praktykowanie jogi nie trzeba nas przekonywać. To sport dla każdego – niezależnie od wieku czy stopnia sprawności, a jej korzyści dla całego organizmu są nieocenione. Pobyty jogowe w Leśnym Dworze można z powodzeniem urozmaicić bogatą ofertą aktywności rekreacyjnych dostępnych w obiekcie takich jak: rowery wodne, kajaki, łódki, Nordic Walking czy wycieczki po okolicznych atrakcjach.

Jak joga na Kaszubach to tylko w Sulęcznie! To jeden z piękniejszych obszarów Polski, doskonały do praktykowania jogi, a Sulęczyno to niezwykle malownicza miejscowość, w której świetnie się odpoczywa.

Zachęcamy do kontaktu w celu przygotowania dedykowanej oferty: recepcja@lesnydwor.pl , +48 58 684 50 15

Zapraszamy na jogę na Kaszubach, w Leśnym Dworze !Kontakt

recepcja@lesnydwor.pl

+48 58 684 50 15

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.