Sulęczyno
Recepcja: +48 58 684 50 15 Restauracja: +48 58 684 50 16
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english
WESELA

Jedna sala, wiele możliwości – wedding plannerka podpowiada jak wykorzystać potencjał sali bankietowej w Leśnym Dworze

Zastanawiasz się czy sala bankietowa w Leśnym Dworze pasuje do zamysłu na Twoje przyjęcie weselne? Jak sprawić, aby odzwierciedlała historię Waszej miłości, ślubne marzenia i styl? Wedding plannerka Bogna Bojanowska, która od 15 lat organizuje śluby, podpowiada najlepsze pomysły i rozwiązania.

Sala bankietowa w Leśnym Dworze w moim przekonaniu stwarza niekończące się możliwości,  a jako wedding plannerka, jestem tu po to, aby podzielić się inspiracjami i pomysłami na wykorzystanie tego magicznego miejsca. Jedna sala, wiele możliwości – przygotuj się na podróż przez różne odsłony tej przestrzeni ślubnej, gdzie każdy detal został dostosowany do indywidualnych upodobań Pary Młodej. Zanurz  się w świecie kreatywności i odkryj, jak z wykorzystaniem kluczowych elementów dekoracyjnych możesz uczynić swoje wesele piękną celebracją.

Odkryj Potencjał Sali Balowej w Leśnym Dworze

Sala balowa w Leśnym Dworze jawi się jako kanvas gotowy do przekształceń, gdzie tylko wyobraźnia stanowi ograniczenie. To miejsce pełne elegancji i uroku, otoczone naturą, co sprawia, że staje się idealnym tłem dla różnych stylów ślubnych. Wiem, co mówię za mną wiele realizacji w Leśnym Dworze, realizacji które pozwoliły maksymalnie wykorzystać potencjał tego miejsca, aby stworzyć wymarzoną scenerię przyjęcia weselnego dla moich Par.

Wśród możliwości, które daje przestrzeń sali bankietowej wyróżniają się trzy kluczowe mocne strony, które sprawiają, że Leśny Dwór  jest idealnym miejscem do organizacji niezapomnianego ślubu.

Jasna Przestrzeń – Jednym z najbardziej uderzających elementów sali bankietowej w Leśnym Dworze jest jej jasna przestrzeń. Duże okna wpuszczają obfite światło słoneczne, sprawiając, że sala nabiera lekkości i przestronności. To nie tylko dodaje naturalnej elegancji, ale także tworzy doskonałe tło dla wszelkich dekoracji, pozwalając na pełne wyeksponowanie każdego detalu i nadając charakteru całej uroczystości.

Stonowane i Neutralne Kolory – Kolory panujące w sali bankietowej Leśnego Dworu są stonowane i neutralne, co stwarza doskonałą bazę do personalizacji przestrzeni według gustu Pary Młodej. Odcienie bieli, beżu i szarości harmonijnie komponują się z różnorodnymi dekoracjami, umożliwiając łatwe dostosowanie do wybranego stylu ślubu. Te kolory stanowią doskonałe tło dla zarówno klasycznej elegancji, jak i nowoczesnych aranżacji.

Otwartość Lokalizacji na Dostosowanie Przestrzeni – Jedną z największych zalet sali bankietowej Leśnego Dworu jest elastyczność i otwartość na dostosowanie przestrzeni do konkretnych potrzeb Pary Młodej. Duża powierzchnia oraz funkcjonalny układ pomieszczenia pozwalają na różnorodne aranżacje, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla tych, którzy marzą o spersonalizowanym ślubie. Niezależnie od tego, czy para wybiera klasyczny, rustykalny czy nowoczesny styl, sala ta staje się płótnem gotowym na przyjęcie każdej kreatywnej wizji.

Elementy Dekoracyjne: Klucz do Tworzenia Unikalnych Przestrzeni Weselnych

Elementy dekoracyjne mają moc zmiany całej atmosfery sali i dają możliwości adaptacji do różnych stylów ślubnych. Zdradzę Ci cztery uniwersalne elementy dekoracyjne, które można dowolnie dostosować do różnych stylów, tworząc tym samym unikalną przestrzeń weselną:

1. Oświetlenie Ambientowe: Odpowiednie oświetlenie może diametralnie zmienić atmosferę sali weselnej. Niezależnie od wybranego stylu, można zastosować różne źródła światła, takie jak świeczki, lampiony, żyrandole czy nowoczesne oświetlenie LED. Dostosowanie intensywności światła do charakteru wydarzenia pozwoli stworzyć unikatową aurę.

2. Kwiatowe Kompozycje: Kwiaty zawsze stanowią kluczowy element dekoracyjny na ślubie. Niezależnie od stylu można dostosować rodzaj kwiatów i ich układ w zależności od preferencji pary. Klasyczne bukiety róż, rustykalne kompozycje z polnych kwiatów czy nowoczesne aranżacje z oryginalnymi gatunkami kwiatów – wszystko zależy od wybranej estetyki, wszystko sprawdzi się w przestrzeni sali bankietowej Leśnego Dworu.

3. Personalizowane Detale: Dodatki personalizujące przestrzeń, takie jak tabliczki z imionami pary, datą ślubu czy cytatem, dodają wyjątkowego charakteru. Mogą to być również ozdobne ramki ze zdjęciami pary, ukazujące ważne chwile z ich życia. Personalizacja pozwala uczynić przestrzeń bardziej intymną i bliską sercu Młodej Pary. Niech opowiada Waszą ślubną historię.

4. Tekstylia: Wykorzystanie różnych tekstyliów, takich jak serwetki, obrusy, poduszki czy girlandy z tkanin, umożliwiają eksperymentowanie z atmosferą pomieszczenia. Delikatne, jedwabne tkaniny mogą nadać elegancji, podczas gdy len czy makramy wprowadzą rustykalny akcent. Tekstylia są doskonałym narzędziem do wyrażenia stylu i dopasowania dekoracji do wymarzonego klimatu ślubu.

Kombinacja tych elementów dekoracyjnych pozwala na stworzenie spersonalizowanej przestrzeni, która odzwierciedli gust i styl Pary Młodej, niezależnie od wybranej estetyki weselnej.

3 Odsłony sali bankietowej w Leśnym Dworze

Za mną wiele pięknych ślubnych realizacji w sali bankietowej w Leśnym Dworze, z dumą dzielę się trzema niezapomnianymi odsłonami przestrzeni, które zrealizowałam dla moich Par. Każda z tych unikalnych aranżacji przenosiła gości w zupełnie inne światy, zaczarowane różnorodnością natury i kultur. 

1. Blisko Natury – Magiczny Las

W jednym z moich projektów postawiłam na pełne uroku połączenie sali z magicznym lasem. Przeniosłam naturę do wnętrza, wprowadzając drzewa ozdobione delikatnymi światłami oraz dekoracyjnymi girlandami. Stoliki zdobiły bukiety z dzikich kwiatów, a na paterach królowały owoce lasu jeżyny, nadając wnętrzu niezwykłej atmosfery leśnej enklawy. Goście mieli wrażenie, że uczestniczą w wyjątkowym, przyrodniczym spektaklu.

Organizacja: Bogna Bojanowska wedding planner

Zdjęcia: MW Jackiewicz

Kwiaty&Dekoracje: Natalia Daszewska

2. Portugalski Klimat

Inspirację czerpałam z ciepłego i malowniczego klimatu Portugalii, z którego pochodzi Pan Młody, tworząc wyjątkową odsłonę sali bankietowej. Jasne kolory, takie jak błękit nieba i intensywna zieleń roślin, dominowały w dekoracjach. Stoliki zdobiły kolorowe azulejos, a z koszy wysypywały się soczyste cytryny.. Dźwięki fado w tle dopełniały atmosferę, przenosząc wszystkich do słonecznych uliczek Porto.

Organizacja: Bogna Bojanowska wedding planner

Zdjęcia: Grupa Obiektywni

Kwiaty&Dekoracje: Natalia Daszewska

3. Elegancki Ogród Angielski

Kolejnym niezwykłym projektem była odsłona, która przeniosła gości do eleganckiego ogrodu angielskiego. Stylowe kwiaty, głównie róże i hortensje, tworzyły romantyczne aranżacje na stołach i wzdłuż ścieżek. Stoły były nakryte miękkimi obrusami, a delikatne światła podkreślały kontury ogrodu, tworząc atmosferę godną najpiękniejszych angielskich plenerów.

Organizacja: Bogna Bojanowska wedding planner

Zdjęcia: Joanna Nowak

Kwiaty&Dekoracje: Natalia Daszewska

Wszystkie te odsłony sali bankietowej w Leśnym Dworze były wyjątkowymi podróżami przez różnorodne światy, dostosowane do indywidualnych marzeń każdej Młodej Pary. Jednak niezależnie od wybranej estetyki, jedno pozostaje niezmienne – magia chwili, kiedy Młoda Para po raz pierwszy przekracza próg tej niezwykłej przestrzeni. 

Sala bankietowa w Leśnym Dworze staje się nie tylko tłem dla ślubu, ale integralną częścią historii, którą para opowiada w dniu weselnego święta. W każdej dekoracji, w każdym świetle lśniącym na parkiecie, w każdym bukiecie kwiatów układającym się na stołach, zaklęta jest pasja, zaangażowanie i niekończąca się miłość. Jestem zaszczycona, że mogłam być częścią tych niezwykłych chwil i przyczynić się do stworzenia wspomnień, które będą trwać przez całe życie.

Dla przyszłych małżonków, które wkraczają na drogę planowania swojego wymarzonego ślubu w Leśnym Dworze, życzę, aby ich podróż była równie magiczna, jak te, które mieliśmy okazję wspólnie z niezwykle pomocną obsługą działu eventu przeżyć. Niech każda odsłona przestrzeni stanowi wyraz unikalnej miłości i niech ta sala przemawia w najpiękniejszy możliwy sposób. Bo jedna sala może rzeczywiście być wieloma miejscami, kiedy jest wypełniona miłością, wyobraźnią i inspiracją.

—-

Bogna Bojanowska – wedding plannerka, od 15 lat organizuje śluby w Polsce i zagranicą, specjalizuje się w organizacji międzynarodowych ślubów w Polsce. Ślubna ekspertka i przewodnik dla Pary Młodej po niezwykle trudnej sztuce organizacji ślubu i wesela.

Kontakt

recepcja@lesnydwor.pl

+48 58 684 50 15

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.