Sulęczyno
Recepcja: +48 58 684 50 15 Restauracja: +48 58 684 50 16
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english
jazz w lesie sulęczyno
Bez kategorii

Jazz w Lesie

Na jeden weekend teren wokół Leśnego Dworu zamienił się w amfiteatr pod drzewami na wyjątkowe wydarzenie jakim jest Jazz w Lesie.

W piątkowe popołudnie, mniej więcej od godziny 17:00 przez bramę zaczęli przechodzić fani jazzu, którzy co roku przyjeżdżają do Sulęczyna na „swoje” święto. Spotykają się by słuchać muzyki, chłonąć niesamowitą atmosferę koncertów nad brzegiem jeziora i godzinami rozmawiają o ostatnich płytach swoich ulubionych wykonawców.

leśny dwór sulęczyno
jazz w lesie sulęczyno

Jazz w Lesie gościł w Sulęczynie już po raz 27. Na scenie mogliśmy zobaczyć, ale przede wszystkim usłyszeć zarówno młode jazzowe perełki jak i stałych bywalców sceny. Zobacz relację z poprzedniej edycji <tutaj>

Cieszy nas fakt, że wydarzenie zachęca tyle osób do odwiedzenia Sulęczyna. Zauważyliśmy, że w tym roku zgromadziliśmy wielu młodych oraz bardzo młodych fanów jazzu. To wydarzenie przyciąga wielu gości z zagranicy – nasze wydarzenie ma już światową renomę!

W trakcie trwania koncertów, zebrani Goście mogli posmakować dań przygotowanych przez naszych kucharzy specjalnie na to wydarzenie. Zarówno w Patio jak i w przygotowanej strefie gastronomicznej serwowaliśmy dania spoza karty restauracji.

Tradycyjnie już, w piątek po głównej części koncertowej przenieśliśmy się do restauracji, gdzie rozpoczął się jam session – niesamowite przeżycie dla fanów muzyki. Na tę część większość Gości i artystów czekała cały wieczór.

jazz w lesie suleczyno 2023
jazz w lesie suleczyno
festiwal muzyczny lesny dwor
leśny dwór sulęczyno

Leśny Dwór jest współorganizatorem tego wydarzenia od wielu lat. Dzięki owocnej współpracy wiemy już, że w przyszłym roku kolejna edycja odbędzie się nad brzegiem jeziora Węgorzyno. Kolejna edycja już za rok, w ostatni weekend lipca. Zachęcamy do śledzenia JAZZ W LESIE.

Kontakt

recepcja@lesnydwor.pl

+48 58 684 50 15

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.