Sulęczyno
Recepcja: +48 58 684 50 15 Restauracja: +48 58 684 50 16
Stefana Żeromskiego 15, 83-320 Sulęczyno
english
PODRÓŻE

3 sposoby na dobry sen na Kaszubach

Żyjemy w czasach, kiedy dobry sen pojmowany jest jako dobro luksusowe. Wiele osób ma kłopoty z zasypianiem, budzi się w nocy, nie jest w stanie wejść w fazę głęboką snu. Coraz częściej małe dzieci cierpią na kłopoty ze snem.

A gdybyśmy powiedzieli, że dzięki pobytowi na Kaszubach, w Leśnym Dworze, będziecie mogli poznać sposoby na wyciszenie się i na lepszy sen?

W naszym jesiennym pakiecie, jesienne odprężenie na Kaszubach, zaoferowaliśmy Wam kilka elementów, które wpłyną na poprawę jakości Waszego snu.

Pierwszym z nich są naturalne poduszki lawendowe. Są one wypełnione łuską gryki, lawendą I rumiankiem. Ta relaksująca mieszanka jest skutecznym lekarstwem na współczesny tryb życia, która łagodzi stres oraz zmęczenie.

jesien na kaszubach poduszka lawendowa
jesien na kaszubach

Drugim elementem wpływającym na dobry sen są kołdry obciążeniowe marki Gravity (sprawdź ich zastosowanie), które mają działanie terapeutyczne i odprężające. Dzięki swojemu ciężarowi naciskają delikatnie na ciało, dając poczucie otulenia, zaopiekowania, bezpieczeństwa. Delikatny nacisk na receptory dodatkowo rozluźnia mięśnie, a to z kolei odpręża ciało.

kołdra obciążeniowa jesień na kaszubach
kołdra obciążeniowa jesień na Kaszubach

Trzeci to oczyszczenie głowy, poranne, coraz bardziej popularne uziemianie, kilka głębokich oddechów na świeżym powietrzu, spacer pośród zieleni oraz wsłuchanie się w odgłosy natury. Możecie zatopić się w wygodnym fotelu przy kominku z ulubioną książka, ale też możecie spacerować po pobliskich lasach, by pod wieczór rozgrzać się w naszych saunach. Na koniec dnia, przed snem, polecamy specjalnie przygotowany napar ziołowy – ukoi skołatane nerwy.

apartament Leśny Dwór
Leśny dwór na kaszubach

Zarezerwuj już dziś jesienny pobyt na Kaszubach, w Sulęczynie, ponieważ należy Ci się dobry sen i relaks! Skorzystaj z dodatkowych atrakcji, udogodnień i pięknej, złotej jesieni nad jeziorem Węgorzyno.

Leśny Dwór to zabytkowe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Pyszna kuchnia, kameralna strefa rekreacyjna, billard, bowling… wszystko czego potrzeba do idealnego wypoczynku na Kaszubach!

Kontakt

recepcja@lesnydwor.pl

+48 58 684 50 15

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości e-mail z ofertami i promocjami.